Ostatnim akordem piłkarskiego sezonu 2008/2009 był tradycyjny mecz gwiazd regionu z kadrą województwa warmińsko-mazurskiego. Wyróżnienie spotkało dwóch Marcinów: Łukaszewskiego i Gołębiewskiego, czołowych graczy Błękitnych Pasym, których zaproszono do występu w tym spotkaniu.

Dwóch Marcinów zagrało w kadrze województwa

Mecz, poświęcony pamięci trenera Józefa Łobockiego, zakończył się pewnym (4:2) zwycięstwem zespołu gwiazd. W drużynie tej zagrali przede wszystkim piłkarze występujący obecnie w wyższych klasach rozgrywkowych, także poza granicami kraju, a mający warmińsko-mazurskie korzenie. Na stadionie w Biskupcu kibice oglądali m.in. Rafała Gikiewicza z Jagiellonii Białystok i Macieja Bykowskiego (grecki Diagoras Rodou, wcześniej m.in. Polonia Warszawa i Lech Poznań). W pierwszej połowie w zespole kadry WiM wystąpił Marcin Łukaszewski, ustawiony przez trenerów Biedrzyckiego i Korkucia na szpicy. Pasymianin raz celnie uderzał na bramkę strzeżoną przez Gikiewicza i w nowym towarzystwie sprawiał wrażenie nieco zagubionego.

Częstszy kontakt z piłką miał wprowadzony po przerwie Gołębiewski, choć i on przez kilkanaście minut był praktycznie niedostrzegany przez partnerów. Dopiero później pokazał parę udanych zagrań, miał też okazję zdobyć gola (83. min), ale na drodze stanął bramkarz.